kolo
Reakce na článek MF Dnes
autor Jiří Souchop - Sobota, 25. červen 2011, 17.38

Čas sobotní snídaně je pro mě většinou spojen s pokojnou atmosférou domova a četbou sobotního tisku. Dnes (sobota 25. 6. 2011) mě z klidu a pohody vytrhl článek otištěný v regionální příloze Jižní Morava deníku MF Dnes. Na straně dvě se v článku "Kraj plánuje, že zruší třídy na středních školách" uvádějí mylné informace. Souhlasím s tím, že probíhá optimalizace středního školství v našem kraji, že se školy budou slučovat, že se budou utlumovat jejich studijní programy a že se školy budou rušit. Gymnázium Mikulov v rámci uvedené optimalizace bude k 1. 1. 2012 sloučeno s SOU Mikulov. Vznikne právní  subjekt s jediným ředitelem. V žádném případě se nejedná o rušení osmiletého studia na Gymnáziu Mikulov, jak je chybně uvedeno v článku MF Dnes. Obě formy studia, čtyřleté i osmileté, budou na našem gymnáziu zachovány. Tuto informaci mi včera (pátek, 24. 6. 2011) potvrdila vedoucí odboru školství Krajského úřadu Jihomoravského kraje JUDr. Hana Poláková.

Věřím, že mé příští sobotní ráno již proběhne v tradičním duchu.

Mgr. Jiří Souchop, statutární zástupce školy

zavřít

Předměty online

Vidíte pouze předměty pro rok 2014/2015. Pro zobrazení všech předmětů použijte tento rozcestník.

Stáhnout almanach