Obrázek: Tomas Vagner
Připojení ke školní bezdrátové síti
autor Tomas Vagner - Pondělí, 23. listopad 2009, 15.40
 
Tento příspěvek je určen studentům, kteří mají zájem o připojení ke školní WI-FI. Samotná procedura není úplně nejjednodušší a probíhá v následujících krocích:

  1. Stáhněte si a vytiskněte Pravidla používání bezdrátové sítě Gymnázia Mikulov. Pokud ještě nejste plnoletí, podepište jej sami a získejte i podpis vašeho zákonného zástupce. V opačném případě stačí pouze váš podpis. Pravidla si podrobně přečtěte - na základě jejich porušení můžete být zbaveni práva přístupu k síti a v některých případech i vystaveni drtícímu tlaku soukolí klasických kázeňských mechanismů.
  2. Přineste řádně podepsaný dokument ve čtvrtek nebo pátek o velké přestávce do lab. IVT. Po předchozí e-mailové dohodě lze zvolit i jiný časový interval.
  3. Společně provedeme nastavení vašeho zařízení, po kterém budete schopni se kdykoliv připojit. Bohužel v této chvíli není možné zvěřejnit univerzální návod, podle kterého byste vaše notebooky, telefony, UMPC a jiná chytrá zařízení mohli konfigurovat sami. Připojení k access pointům Cisco Systems je docela složité a na každém operačním systému probíhá jinak (doposud se nám např. nepovedlo připojit Windows Mobile 6.0).


zavřít

Předměty online

Vidíte pouze předměty pro rok 2014/2015. Pro zobrazení všech předmětů použijte tento rozcestník.

Stáhnout almanach